Jeżeli prowadzisz lodziarnię lub cukiernię, w której oferujesz swoim klientom lody w dowolnej postaci, to właśnie odnalazłeś miejsce do inspiracji, nowinek produktowych, a także opisów do swojego biznesu. Nasza firma specjalizuje się w obsłudze produktowej w najlepszym tego słowa znaczeniu. Dysponujemy produktami najlepszych i największych wytwórców. Oferujemy pomoc technologiczną profesjonalistów, a nasi handlowcy zaoferują dogodne warunki współpracy. Znajdziesz u nas wszystko czego potrzeba do rozpoczęcia produkcji i sprzedaży lodów. Dotychczasowa nasza współpraca z bardzo wieloma rzemieślnikami w tym segmencie rynku nie pozostawia nas uśpionych na oczekiwania konsumentów. Dlatego też w tym miejscu przybliżamy Państwu nowinki produktowe, przepisy oraz inne ciekawostki z tej słodkiej, aczkolwiek mroźnej krainy.

24 Marzec 2015 - Europejski dzień lodów rzemieślniczych 

Kolejny rok nasi klienci, w dniu 24 marca obchodzili Europejski dzień lodów rzemieślniczych. W wielu miejscach organizowano różne promocje, zachęcające do sięgnięcia po zimne pyszności. 

Producent AKO S.A. – „Lody Pomorskie Super Premium” Nowość w sezonie 2014

Koncentrat lodów w proszku służy do szybkiego przygotowania mieszanki lodowej. Technologia produkcji polega na wymieszaniu koncentratu z wodą w odpowiedniej proporcji, a następnie pozostawieniu na określony czas w celu zgęstnienia. Głównym składnikiem jest mleko pełne w proszku, które dzięki odpowiedniemu procesowi suszenia nie wnosi do lodów charakterystycznego posmaku przetworzonego mleka. Lody te maja bogaty, mleczny smak, są pełne i kremiste. Lody „Super Premium” są dostępne w trzech smakach: śmietankowym, czekoladowym i truskawkowym.

Firma KOMAGES! Nowy producent lodów w naszej ofercie

W sezonie 2014 wprowadziliśmy do naszej oferty kolejnego znaczącego producenta lodów. Firma Komages z Janczewa wieloletni producent mieszanek za naszym pośrednictwem oferuje:
- lody „Soft” tzw. włoskie
- lody „Świderki” tzw. amerykańskie
- płynną masę lodową